Gladiátor v Čechách
 
Víme, jak chutná správná pizza
Vycházíme z dlouholetých zkušeností a prověřených receptur sesterské firmy pizza-doma, která je první plzeňskou a jednou z prvních firem v České republice, specializujících se pouze na rozvoz pizzy. Postupem času rozšiřovala pizza-doma své portfolio výrobků o těstoviny, saláty, čínská jídla i party servis.
 
Zrodil se Gladiátor
Dalším krokem bylo rozšíření do krajů, a tak vykročil Gladiátor, nová značka se zaměřením na výrobu hotových zmrazených pokrmů, se zachováním kvality čerstvého menu. Díky své kvalitě se Gladiátor stal vyhledávaným v nabídce hotových pokrmů. Vždy bude vynikat chutí, přinese spokojenost hostí a provozovatelům výhody bonusového programu i profesionálního marketingu.
 
V čem je kouzlo?
Děláme to, co umíme. Čerstvé ingredience, vlastní recepty, kvalitní technologie i distribuce. Takové jsou výhody, které Gladiátor přináší do všech provozů, které mají hladové zákazníky, ale nejsou vybaveny vlastní kuchyní nebo prostě jen chtějí rozšířit své menu o křupavou pizzu, propečené bagety nebo křidýlka bez nutnosti velkých investic.
Motto: „Souboj s hladem vašich zákazníků vyhrajeme za vás!“
Nahlédněte nám do kuchyně
  • tradiční ruční výroba „s láskou“
  • vlastní a roky prověřené recepty
  • pečlivě vybírané a čerstvé ingredience
  • prověření dodavatelé z Čech a Moravy
  • moderní technologie šokového zmrazení
  • baleno jednotlivě včetně štítků se složením a expirací
stačí pouze ohřát a podávat
 
Seznam alergenu zde.